equival.expert initiative

Inicjatywa EQUIVAL.EXPERT to dzieło Piotra Adamczyka i Agnieszki Zbroszczyk, którzy swoją zawodową pasję poświęcili wycenie przedsiębiorstw. Wyceniają, doradzają i edukują. Zapraszają do współpracy i dzielenia się doświadczeniami najlepszych ekspertów, praktyków oraz teoretyków wyceny przedsiębiorstwa. Wspólnym zaangażowaniem tworzą przestrzeń do dalszego rozwoju.

Jesteś na portalu stworzonym dla Ciebie. Znajdziesz tu artykuły, raporty i porady od ekspertów, nie tylko dla ekspertów. Chcemy pomóc Ci w tym zawiłym i pasjonującym obszarze finansów.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć lub masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

Czuj się u nas swobodnie i rozwijaj się. Zapraszamy!

Korzystając z portalu akceptujesz warunki użytkowania.

Założyciele

Czym się zajmujemy

Doradztwo

Inwestycja to zawsze ryzyko, dlatego powody jej podjęcia powinny mieć silne uzasadnienie ekonomiczne. Jaka jest szansa na efekt synergii? Zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem doradzamy i opiniujemy planowane i trwające projekty inwestycyjne, w tym fuzje i przejęcia przedsiębiorstw.

Wyceny

Dogłębne poznanie wartości przedsiębiorstwa, nigdy nie było zadaniem łatwym i szybkim. Często jest to zadanie bardziej dla zespołu analityków niż jednego specjalisty. Nasza analiza nie tylko dostarcza estymatę wartości, ale również porady w zakresie Value Based Managmenet, w tym czynników ryzyka.

Szkolenia

Wiedza to wrota do sukcesu, a praktyka to klucz. Ponad 7 lat doświadczeń pozwala nam otworzyć na oścież wrota pasjonującego obszaru wyceny przedsiębiorstw. Gładko przeprowadzamy przez meandry tego zawiłego tematu. Wskazujemy drogę, skupiając się na zastosowaniu teorii w praktyce.

Opinie

Wysoko oceniam ich kompetencje w zakresie wyceny przedsiębiorstw. Kibicuje ich dalszemu rozwojowi naukowemu w tym obszarze. Co najważniejsze, Agnieszka i Piotr są bardzo solidnymi i uczciwymi osobami, można na nich polegać.

dr Marek Panfil marek.panfil@gmail.com

Państwo Piotr Adamczyk i Agnieszka Zbroszczyk zaskakują pracowitością i otwartym umysłem. Tłumaczą trudne tematy w przystępny sposób. Wspierają i ulepszają praktykę wyceny przedsiębiorstw. Ich profesjonalizm jest napędzany pasją. Polecam!

dr hab. Paweł Mielcarz pmielcarz@kozminski.edu.pl

W czym się specjalizujemy

Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa

Skuteczny menedżer zwiększa wartość przedsiębiorstwa. Nasza wiedza i doświadczenie mu w tym pomaga.

Prognozowanie

Nikt nie zna przyszłości, ale będąc przygotowanym na różne warianty możesz spać spokojnie.

Modelowanie finansowe

Algorytmy wyceny przedsiębiorstwa nie kryją przed nami tajemnic. Chcesz się dowiedzieć jak działają?

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

KONTYNUUJ SWOJĄ PODRÓŻ!

Czytaj & Ucz się

Wyceń Przedsiębiorstwo